29.06.2023 | 12:16

У місто Старобільськ, що на Луганщині теж прийшла війна. Окрім обстрілів, воно ще й опинилося в окупації. Життя набрало кардинально інших обрисів. Задля безпеки люди шукали прихистку. Раптово покинути свою домівку довелося й Олені Носко. Разом із сином вона отримала житло в одному з сіл Горохівської громади.

Безумовно, жінка розуміла, що все доведеться будувати спочатку. Вона не опустила руки і розпочала новий шлях із зайнятості. За освітою пані Олена кухар і раніше працювала за професією. Жінка прагнула знову реалізувати свій потенціал, тому й продовжила пошуки у конкретній сфері. Допомогли їй у цьому фахівці Горохівського управління Луцької філії Волинського ОЦЗ.

Незабаром, до центру зайнятості звернулася керівниця одного з локальних підприємств, яка шукала в свою команду досвідченого кухаря. В тому, що пані Олена впорається із покладеними обов’язками сумнівів не було. Тож після проходження співбесіди, жінка отримала нову роботу і ще одну можливість реалізувати себе.

До слова, схожа ситуація була і у Вікторії Носуліч, яка переїхала до міста Горохів. Раніше вона жила у селі Рубіжне, що на Луганщині і теж вимушено покинула рідний дім.   

З-поміж питань, які мала вирішити першочергово – робота. Тож пані Вікторія відразу звернулася за допомогою до центру зайнятості. Вдома, у Рубіжному, у жінки був власний невеличкий бізнес, де вона працювала барменом. Робота їй подобалась, як і спілкування з людьми, тому вона шукала щось схоже у цій сфері.

За щасливим збігом обставин, у підприємиці, яка прихистила Олену Носко, на той момент була ще одна вакансія – бармена. Тож її запропонували Вікторії Носуліч.  Жінкам комфортно працювати разом, вони професіонали своєї справи, а роботодавець Світлана Пазуха рада, що змогла допомогти обом вимушено переселеним особам реалізувати себе і змінити життя на краще.

Нагадуємо, що ви завжди можете отримати інформацію щодо роботи, або інших напрямків професійної діяльності, зателефонувавши на гарячі лінії  – (066) 353-74-95, (068) 063-42-15.