10.06.2019 | 17:03

У понеділок, 10 червня, на базі Волинського обласного центру зайнятості відбулася щомісячна апаратна нарада. Серед питань, що стосуються діяльності служби – що робити під час замінуваня?  На жаль, у Луцьку другий тиждень поспіль на електронну адресу Державної служби з надзвичайних ситуацій України надходять неправдиві повідомлення щодо замінування різноманітних об’єктів на території обласного центру. Тож задля поінформованості колективу директор Роман Романюк пристав на пропозицію провідного інспектора з питань запобігання та виявлення корупції Ігоря Лещенка, який запросив до розмови підполковника поліції, начальника вибухотехнічного відділу головного управління національної поліції у Волинській області Ігоря Заболотного.

За словами офіцера, на цей час особовий склад його підрозділу вже перевірив понад сто об’єктів. Знавець вибухотехнічної справи в деталях розповів про порядок дій під час евакуації як кожного фахівця окремо, так і  усього колективу загалом. Не оминув увагою пан Ігор і порядок проведення евакуації: від сьогодні колектив обласної служби знає, хто приїздить на виклик першим, чи потрібні на місці інші рятувальні служби і, головне, куди йти, покинувши приміщення. На завершення фахівець-вибухотехнік резюмував: «Найбільший ворог під час евакуації – паніка».

Після завершення інформаційно-роз‘яснювальної розмови, директор ВОЦЗ Роман Романюк підсумував:

– Надіюсь, цими знаннями ми ніколи не скористаємося. Проте й стояти осторонь тих подій, що відбуваються, ми не можемо.

Потому керівництво обласної служби зайнятості розглянуло й інші питання щодо діяльності. Зокрема начальник відділу організації профорієнтації Наталія Балакіна поінформувала про сприяння служби зайнятості у свідомому виборі професії, а завідувач сектору внутрішнього аудиту Наталія Абрамович надала рекомендації у ділянці внутрішнього контролю. А також Ігор Лещенко ознайомив колектив із вимогами Закону України «Про запобігання корупції». Інспектор зосередив увагу на поняттях «неправомірна вигода», «корупція», «конфлікт інтересів» тощо.