04.06.2019 | 10:29

Цьогоріч з 27 по 30 травня у місті Ірпінь (Київська область) відбувся тренінг із розвитку громад, на який з’їхалися волонтери Корпусу миру США та їх українські партнери зі всієї України. У заході взяли участь начальник відділу активної підтримки безробітних Ковельського міськрайонного центру зайнятості Олександр Чорний і волонтер Еймі Шоу Рейн, яка починаючи з жовтня 2018  по жовтень 2020 років працюватиме при центрі зайнятості.

Упродовж 4 днів учасники тренінгу обговорили такі питання:

  • побудова відносин і пошук партнерів до взаємодії;
  • побудова та зміцнення зовнішніх партнерських відносин;
  • громадські клуби;
  • успішне партнерство.

Цікавим та корисним захід став завдяки запрошеним спікерам, а їх було понад 20 чоловік. Це і експерти зі стратегічного консультування, спеціалісти з громадянського суспільства та з питань місцевого економічного розвитку, менеджери з комунікацій, координатори центрального офісу реформ, консультанти з питань організаційного розвитку та зміцнення нетворкінгу й коаліцій, представники громадських організацій, програмні аналітики, тренери та перекладачі.

Під час занять американські волонтери та їхні українські колеги ознайомились із тенденціями, рекомендаціями, історіями успіху та ресурсами у таких напрямках, як оцінка партнерських зв’язків і ресурсів організації, пошук та залучення нових партнерів до взаємодії, фандрейзинг (процес залучення грошових коштів та інших ресурсів (людських, матеріальних, інформаційних тощо), які організація не може забезпечити самостійно, та які є необхідними для реалізації певного проекту або своєї діяльності загалом) на місцевому рівні, комунікаційні стратегії, громадянська активність та освіта.

 Ковельський МРЦЗ