15.10.2020 | 17:30

Аби бути справжнім професіоналом, потрібно постійно навчатися. Фахівці Волинської обласної служби зайнятості підвищують свій рівень, аби буди ще більше компетентними та ефективними в наданні послуг населенню. Сьогодні, 15 жовтня, відбулося навчання спеціалістів з організації профнавчання Луцького міського, Ковельського міськрайонного центрів зайнятості та філій Волинського обласного центру зайнятості.

Начальник відділу організації профнавчання Волинського ОЦЗ Раїса Мельник розповіла колегам про організацію роботи щодо професійного навчання безробітних, неформального навчання. Окрім того, наголосила на технологічному контролі за організацією професійного навчання безробітних та фінансовій дисципліні при використанні коштів на профнавчання.

Заступник начальника відділу організації профнавчання Волинського обласного центру зайнятості Оксана Косанюк спілкувалася з колегами про організацію професійного навчання безробітних у центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Про особливості організації та проведення стажування безробітних розповіла провідний фахівець відділу організації профнавчання Волинського ОЦЗ Алла Ковальчук.

На останок фахівці обговорили проєкт Закону України «Про освіту дорослих» та визначили завдання для спільного виконання в найближчий період.

Відділ інформаційної роботи Волинського обласного центру зайнятості