28.04.2021 | 16:20

Упродовж двох днів, 26-27 квітня, у Луцькому міському центрі зайнятості  відбувалося навчання його фахівців, які будуть здійснювати кар’єрне консультування (кар’єрні радники та профорієнтатори), в тому числі й онлайн.

 Рекомендації щодо методики індивідуальної роботи колегам надали заступник директора Волинського обласного центру зайнятості Тарас Семенюк, начальник відділу організації профорієнтації ВОЦЗ Наталія Балакіна та провідний фахівець із питань зайнятості відділу організації сприяння працевлаштуванню ВОЦЗ Ольга Белаш.

– В умовах карантину роль онлайн-технологій значно зросла. Тож нам, фахівцям служби зайнятості, потрібно до цього адаптуватися. Ми надамо вам певні інструменти, які ви будете використовувати, співпрацюючи з шукачами та зареєстрованим безробітним, – налаштував на плідну роботу колег Тарас Семенюк.

На тренінгу фахівці отримали теоретичні знання, які закріпили, виконуючи практичні завдання. Спільно відпрацювали техніки, що сприяють якісному проведенню кар’єрного консультування. Визначили основні принципи діяльності: орієнтація на ресурси шукача, наступність та послідовність під час складання індивідуального плану працевлаштування, де результат відвідування одного заходу впливає на ефективність наступного, індивідуальний підхід та конфіденційність.

Волинський обласний центр зайнятості