18.06.2019 | 16:14

Уже не перший рік Іваничівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості співпрацює з ДП «Агрофірма Луга-Нова» ПП «Універсам», вивчаючи кадрові питання, спрямовуючи всі зусилля на їх вирішення. Адже тільки спільними діями та порозумінням з соціальними партнерами можна забезпечити конкретну допомогу клієнтам служби.

Днями відбулася робоча зустріч заступника начальника відділу надання соціальних послуг Алли Мадяр і фахівця по роботі з роботодавцями Ангеліни Громи з колективом цього підприємства. Учасники обговорили можливість організації професійного навчання та стажування на робочому місці майбутніх працівників, а також акцентували увагу на напрямах практичного застосування таких сучасних електронних сервісів служби зайнятості, як електронний кабінет роботодавця, відеорезюме та відеовакансії, проведення співбесід із претендентами на заміщення вакансій за допомогою скайп-зв’язку.

Як результат зустрічі, домовилися про подальшу співпрацю між центром зайнятості та роботодавцем щодо забезпечення та підготовки високоякісного кадрового потенціалу з урахуванням нинішніх і перспективних потреб роботодавця. Адже за 2019-й рік укомплектували понад вісімдесят вакансій за різними напрямами.

Іваничівська районна філія Волинського ОЦЗ