13.02.2020 | 15:03

У середу, 12 лютого, в рамках навчання спеціалістів із організації профнавчання центрів зайнятості та філій Волинського обласного центру зайнятості директор Технічного коледжу Луцького національного технічного університету Олег Герасимчук презентував директору Волинського обласного центру зайнятості Роману Романюку свій навчальний заклад. До зустрічі долучилися роботодавці міста, яких запросили фахівці Луцького міського центру зайнятості, аби ті переконалися, що тут готують робітників,  обізнаних у сучасних технологіях.

Під час відвідин навчального закладу гості оглянули виставкову залу, де представлені дипломні роботи випускників спеціальностей швачка й вишивальниця. Заступник директора з навчально-виробничої роботи Інна Андрощук розповіла відвідувачам про терміни й техніку виконання моделей, щиро поділилася перемогами учнів у різних конкурсах.

Вдалося відвідати й виробниче заняття безробітних, які здобувають у коледжі професію флориста. Уже в травні одинадцятеро волинянок отримають  сертифікат про здобуття цієї професії. До слова, у холі слухачі курсу влаштували вернісаж фотозон, приурочених до Дня закоханих. Оскільки були присутні роботодавці, які шукають на роботу флористів, то ця зустріч – шанс для обох сторін: майбутні працівники можуть знайти свого роботодавця, а підприємці бачать, на що здатен кандидат.

Матеріально-технічна база коледжу задовольняє вимоги щодо підготовки різних спеціальностей. Гостей же зацікавило, де і як готують слюсарів із ремонту колісних транспортних засобів. До честі навчального закладу, у майстерні слухачі можуть одночасно переглянути на мультимедійній дошці теоретичну частину і відразу закріпити її на практиці. Тут до послуг студентів і мотор у повному розмірі, і саме авто.

Під час розмови Олег Герасимчук анонсував, що наступного року планують набирати слухачів за професією зварник. Своєю чергою, Роман Романюк запевнив керівника у подальшій співпраці та окреслив плани на майбутнє.

 

Відділ інформаційної роботи Волинського ОЦЗ