12.09.2023 | 11:20

 

Підприємиця з Луцька Людмила Вознюк отримала чверть мільйона гривень на розвиток власного бізнесу – дитячого корекційно-розвиткового центру «Розмовляйко». Минулоріч жінка скористалася державною програмою безповоротних грантів «Власна справа». Кошти спрямували на закупівлю спеціалізованого медичного та ігрового обладнання.

У рамках проєкту, окрім коштів на закупівлю обладнання, Людмила Вознюк отримала ще й компенсацію від служби зайнятості за працевлаштування двох внутрішньо переміщених осіб. Загалом, у співпраці зі службою упродовж 2022-2023 років, підприємиця працевлаштувала 6 шукачів роботи. Нині, жінка успішно розвиває центр, де впроваджує власні методики для дітей з порушенням психо-мовного розвитку.

Ми ж нагадуємо: в рамках програми «Власна справа» українці можуть отримати мікрогрант від 50 до 250 тис грн. Кошти спрямовують на: придбання або лізинг обладнання, закупівлю сировини і матеріалів, оренду приміщення. Отримати мікрогрант може як діючий підприємець, так і людина без досвіду такої діяльності. Обов’язковою умовою надання коштів є створення 1-2 робочих місць залежно від суми гранту.

Більше інформації про програму знайдете за посиланням: https://www.dcz.gov.ua/storinka/mikrogrant-vlasna-sprava

Подати заявку можна тут: https://diia.gov.ua/services/categories/biznesu/yerobota 

Окрім того, ви завжди можете звернутися за допомогою до фахівців служби зайнятості, зателефонувавши на гарячу лінію: 066) 353-74-95, (068) 063-42-15 або за номером 044 244 94 69