17.01.2019 | 15:16

  В Іваничівській районній філії Волинського обласного центру зайнятості 16 січня відбувся ярмарок вакансій для шукачів роботи з орієнтації на контрактну службу. На захід запросили начальника відділення забезпечення Іваничівського військкомату майора Володимира Лойка та молодшого сержанта морського піхотинця Ігоря Оселедця.

  Володимир Ростиславович розповів про умови вступу на службу за контрактом, в деталях поінформував про державне забезпечення, котре гарантує стабільне грошове забезпечення, додаткові грошові виплати та винагороди, вільний вибір місця та умов служби територією України. можливість зробити кар’єру,  якісне безоплатне медичне обслуговування, можливість отримання заочної освіти під час служби, право на отримання заочної вищої освіти за рахунок Міністерства оборони після підписання другого контракту, щорічна відпустка від 30 днів, тривалість якої зростає зі збільшенням вислуги, крім щомісячного грошового забезпечення при вибутті у відпустку виплачується допомога на оздоровлення в такому ж розмірі, додаткові відпустки (для навчання, творчі, соціальні, інші, згідно з законом), право на отримання безоплатного житла. 

  Учасники спільно обговорили умови вступу на контрактну службу. Адже обороняти державу справа важка та відповідальна. Співпраця з військкоматом триває задля підбору професійних кадрів для формування гідної армії.

Іваничівська районна філія Волинського ОЦЗ