24.11.2021 | 14:12

Сьогодні, 24 листопада, в онлайн-режимі відбувся обласний круглий стіл «Діяльність центру професійної кар’єри на базі закладів професійної (професійно-технічної) освіти: профорієнтація – здобуття професії – професійна кар’єра». До вебінару долучився директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк.

За сприяння Волинського ОЦЗ системно та ефективно функціонують 32 центри кар’єри при закладах професійної (професійно-технічної) та вищої освіти. Наша мета – донести молоді позицію, що робітничі професії – це престижно. Це шанс на достойну заробітну плату, хорошу кар’єру й самореалізацію. Тому задля формування мотивації до свідомого вибору професійної діяльності, інформування про основні тенденції ринку праці, вимоги працедавців до претендентів, фахівці обласної служби зайнятості проводять системну роботу з молоддю щодо розширення уявлень про актуальність цього напряму зауважив очільник ВОЦЗ.

З 22 по 26 листопада в Україні триває кампанія щодо популяризації робітничих професій в рамках Всеукраїнського тижня професійної та професійно-технічної освіти. Волинський обласний центр зайнятості взяв активну участь в акції: вже заплановано 63 майстер-класи, тренінги, огляди потужних виробництв, профорієнтаційні уроки, ярмарки кар’єри, вебінари та зустрічі з успішними представниками робітничих професій для учнів загальноосвітніх закладів середньої, професійної і професійно-технічної освіти, безробітної молоді у кожному центрі зайнятості регіону.

Відділ інформаційної роботи Волинського обласного центру зайнятості