31.10.2023 | 15:04

Наталія Дукельська за фахом – лікар, а нині – власниця бізнесу з виробництва авторських дитячих майданчиків з продуманим функціоналом. Саме народження діток спонукало до створення такого виробництва, адже ігровий майданчик – це місце, де діти пізнають світ, пробують взаємодіяти з ним і, загалом, проводять досить багато часу.

Ще у 2020 році разом із чоловіком-архітектором прийняли рішення зайнятися підприємницькою діяльністю і розпочати власний бізнес у Києві. На заощадження частково закупили найнеобхідніше обладнання. Однак початок повномасштабної війни вніс свої корективи і подружжя змушене було повернутися на батьківщину Наталії, у місто Володимир. Тут вони продовжили працювати та розвивати виробництво. Коли дізналися про проєкт «єРобота» за програмою «Власна справа», Наталія без вагань склала бізнес–план. Подала його разом з онлайн-заявкою через портал «Дія» та успішно пройшла співбесіду у Волинському обласному центрі зайнятості і незабаром отримала позитивне рішення про надання мікрогранту.

Нове обладнання та інвентар родина придбала вже за грантові кошти і, згідно з умовами проєкту, створила два робочих місця. Зараз є великий попит на повністю індивідуальні замовлення, які виготовляються із екологічно чистих матеріалів  і пані Наталія має можливість їх виконувати. Клієнти готові платити за унікальність та престиж. Тож підприємиця і далі працює над масштабування власної справи.

«Навколо дітей повинна панувати краса та казка, ми хочемо оточити їх атмосферою радості, турботи та добра», - говорить Наталія Дукельська.

Докладнішу інформацію про отримання гранту можна знайти тут: https://www.dcz.gov.ua/storinka/mikrogrant-vlasna-sprava .

Нагадуємо, якщо у вас є запитання або ж ви хочете поспілкуватися безпосередньо із фахівцем служби зайнятості, телефонуйте на гарячі лінії (безкоштовно зі стаціонарних або за тарифами ваших мобільних операторів: (066) 353-74-95, (068) 063-42-15 або за номером 044 244 94 69.