08.10.2019 | 16:53

Комунікація та спільне обговорення важливих питань – один із ключових елементів ефективної роботи колективу. Сьогодні, 8 жовтня, відбулася нарада директорів та виконувачів обовязків директорів базових центрів зайнятості та філій Волинського обласного центру зайнятості під керівництвом директора ВОЦЗ Романа Романюка.

Роман Романюк озвучив підсумки роботи обласної служби зайнятості у серпні та вересні, а також закликав максимально чітко спланувати роботу на наступні два місяці. Адже невдовзі – закінчення календарного року. «Вже сьогодні потрібно працювати, як в останній день року. Ви маєте чітко розуміти, які питання вирішені не до кінця, які напрямки потрібно посилити. Плануйте конкретні кроки, приймайте рішення і максимально якісно завершуйте рік», – звернувся до колег Роман Романюк.

Заступники директора Волинського ОЦЗ Тарас Семенюк і Тетяна Мов’як озвучили результати роботи філій та базових центрів зайнятості в окремих напрямках. Актуальні питання діяльності обговорили з директорами й керівники структурних підрозділів Волинського ОЦЗ. Йшлося, зокрема, про: аналіз основних показників діяльності ВОЦЗ за дев’ять місяців 2019 року; стан підготовки обласної служби зайнятості до опалювального сезону; планування та підготовку до річної інвентаризації фінансових зобов’язань та матеріальних цінностей; заходи, спрямовані на попередження порушень антикорупційного законодавства серед посадових осіб державної служби зайнятості.

Відділ інформаційної роботи Волинського обласного центру зайнятості