06.07.2023 | 16:00

Служба зайнятості продовжує будувати співпрацю з АТ «Ощадбанк» по всій Україні, зокрема, в частині реалізації та координування спільних проєктів. Так, 6 липня, заступник директора Волинського ОЦЗ Тарас Семенюк провів робочу зустріч із начальником Волинського обласного управління Ощадбанку Андрієм Паскевичем.

Насамперед обговорили співпрацю у частині урядової програми безповоротних грантів «Власна справа», покликаного допомогти у створенні або розвитку вже існуючого бізнесу, де центр зайнятості координує роботу з потенційними отримувачами грантів: від подання заявки – до складення бізнес-плану і його реалізації, а Ощадбанк, в свою чергу, виступає фінансовим партнером, який акумулює кошти та фінансує заявлені проєкти.

До слова, від початку реалізації програми до сьогодні, грант отримали 197 жителів Волині: 50 – започаткували власну справу, а 147 – розширили існуючий бізнес.

Поза тим, обговорили кадрову перспективу філії АТ «Ощадбанк» у Волинській області, адже центр зайнятості завжди готовий допомогти з укомплектуванням вакансій у банківській сфері.

Підтримка економічного фронту країни зараз чи не найважливіша, адже вона спонукає нас боротися. Тому, служба зайнятості завжди допоможе як пошукачам роботи, так і тим, хто прагне створити щось своє та реалізувати свій професійний потенціал, створивши нові робочі місця.

Для перегляду детальної інформації про фінансову підтримку від держави у вигляді грантових програм переходьте за посиланням: https://www.dcz.gov.ua/storinka/mikrogrant-vlasna-sprava .

Подати заявку на отримання гранту можна онлайн: https://is.gd/4IxhDF

Окрім того, ви завжди можете отримати консультацію від працівників служби зайнятості за телефонами гарячих ліній: (066) 353-74-95, (068) 063-42-15.