11.02.2019 | 14:49

  У рамках реалізації проекту «Успішна громада» фахівці Володимир-Волинської міськрайонної філії Волинського обласного центру зайнятості провели у центральній садибі с. Овадне зустріч керівного апарату ОТГ з жителями громади, що зареєстровані як безробітні.

  Організація громадських робіт на території громади щодо задоволення потреб у  реалізації проектів, впорядкуванню території, надання послуг соціально незахищеним верствам населення – такі питання обумовлювалися під час зустрічі. Представники старостинських округів ділились напрацюваннями у 2018 році та планами громади на 2019-й.

   «За сприяння служби зайнятості та жителів громади ми вирішимо всі проблеми, що виникають у процесі реалізації наших проектів», – звернувся до жителів громади голова Оваднівської ОТГ Сергій Панасевич. Адже у 2019 році на організацію громадських робіт у бюджеті громади закладено 40,8 тисячі грн.

  Чому ж такому виду робіт відводиться така важлива роль?

  Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Юлія Іщук зауважила: «Аргументи досить переконливі. Завдяки громадським роботам можна пом'якшити або випередити наслідки безробіття, крім того – вирішити нагальні питання соціального розвитку територіальних громад та міста, а на осіб, зайнятих на громадських роботах, поширюються соціальні гарантії, включаючи право на пенсійне забезпечення. Період участі у таких роботах зараховується до трудового стажу».

  Володимир-Волинська філія Волинського обласного центру зайнятості і надалі планує співпрацювати з об’єднаними територіальними громадами щодо організації громадських робіт, адже органи місцевої влади також зацікавлені у їх проведенні: наводиться лад у населених пунктах, зростає рівень доходів населення, ремонтуються об'єкти соціальної сфери тощо.

Володимир-Волинська міськрайонна філія Волинського ОЦЗ