21.10.2020 | 17:59

Вони знають свою мету, можуть її досягнути і навчаються, щоб бути ще більш ефективними. Сьогодні, 21 жовтня, провели онлайн-навчання фахівців з профорієнтації філій та базових центрів Волинського обласного центру зайнятості.

Начальниця  відділу організації профорієнтації Наталія Балакіна подякувала колегам за участь у челенджі аматорського відео #ХОЧЕШМОЖЕШDOIT«Дякую вам за творчість, наполегливість, креативність під час підготовки відео. Впевнена, що ви здобули нові компетентності, готуючи ролики. Кожне відео неповторне. Думаю, що участь у цьому челенджі для нас усіх була продуктивною», – зазначила пані Наталя та окремо зосередила увагу колег на організації надання послуг населенню в умовах карантину. Окрім того, проаналізувала роботу фахівців за дев’ять місяців цього року та на прикладі свідомого вибору професії та кар’єри обговорила з колегами послуги служби зайнятості й можливості, які вона відкриває перед населенням.

Про підсумки участі Волинської обласної служби зайнятості у всеукраїнському челенджі аматорського відео професій #ХОЧЕШМОЖЕШDOIT зазначила заступниця начальника відділу організації профорієнтації Ірина Гребєнщикова: «Ми горді абсолютно кожним роликом і задоволені результатом на сто відсотків. Дуже приємно, що нашу роботу помічав Державний центр зайнятості, організатор челенджу та колеги з інших областей, які поширювали наші ролики на офіційні сторінки регіональних центрів зайнятості».

У результаті учасників виклику поділили на шість номінацій. Зокрема, креативність (Горохівська, Локачинська, Турійська районні філії Волинського обласного центру зайнятості), легкість (Іваничівська та Любешівська районні, Нововолинська міська філії Волинського ОЦЗ), творчий підхід (Камінь-Каширська, Ківерцівська, Старовижівська районні філії ВОЦЗ), партнерство (Луцька, Ратнівська, Рожищенська районні філії, а також Луцький міський центр зайнятості), оперативність (Любомльська районна філія та Ковельський міськрайонний центр зайнятості), унікальність (Маневицька і Шацька районні філії, Володимир-Волинська міськрайонна філія ВОЦЗ). Їх ролики ви можете переглянути за посиланням: https://vol.dcz.gov.ua/video/all

Провідний фахівець з профорієнтації відділу організації профорієнтації Волинського ОЦЗ Сергій Янчук проаналізував разом із колегами організацію роботи щодо інформування населення про можливості он-лайн-навчання та доступу населення до безоплатних освітніх онлайн-платформ. «Пропонуйте нашим клієнтам використовувати період карантину з користю, ознайомлюйте їх із освітніми платформами служби зайнятості, закликайте ставати конкурентоспроможними на ринку праці.

Відділ інформаційної роботи Волинського обласного центру зайнятості