02.03.2023 | 17:41

В пріоритеті служби зайнятості – індивідуальний підхід у роботі з кожним клієнтом: задоволення кадрових потреб роботодавця та сприяння зайнятості населення. Так, у лютому Волинський обласний центр зайнятості на замовлення ТзОВ «Тигрес-Люкс» у Технічному фаховому коледжі Луцького національного технічного університету розпочав навчання безробітних за професією швачка. Десятеро охочих упродовж чотирьох місяців навчатимуться швейному ремеслу.

Сьогодні, 2 березня, група відвідала роботодавця. Представник підприємства  Надія Сенюк ознайомила відвідувачів з історією створення, структурою, особливостями роботи працівників. Особливо зацікавив екскурсантів асортимент товарів, серед яких, окрім необхідних предметів вжитку для немовлят, море іграшок. Гід розповіла й продемонструвала увесь цикл народження забавки: від ідеї та ескізу до готового продукту. Гості відвідали цехи, де шиють м’які іграшки та створюють пластмасові. До слова, продукція компанії відповідає європейським стандартам якості. Тож за здоров’я малечі можна не переживати.

Під час візиту майбутні працівники на власні очі побачили обладнання, матеріали й технологічні процеси. Також відвідувачам розповіли про умови праці, графік роботи, заробітну плату та соціальний пакет. Особливістю роботодавця є довезення працівників до виробництва.

Якщо ж ви плануєте змінити фах – телефонуйте (0332) 72-52-40, (066) 353-74-95, (068) 063-42-15.

Над оперативним вирішенням кадрових питань роботодавця працювали фахівці Волинського обласного центру зайнятості та Луцької філії.