21.07.2021 | 15:53

Сьогодні, 21 липня, відбувся семінар-навчання фахівців Луцького міського, Ковельського міськрайонного центрів зайнятості та філій Волинського ОЦЗ, які відповідають за профорієнтаційну роботу. Налаштував колег на плідну роботу директор установи Роман Романюк.

«Радий бачити вас особисто – не в екрані монітору. Сподіваюся епідеміологічна ситуація дозволить зробити такі зустрічі частішими. Не перестану повторювати – напрямок вашої роботи динамічний, цікавий, креативний. Та все ж, наголошую: хочу більше активності. Використовуйте весь потенціал і ресурс, яким ви володієте. Залучайте партнерів до проведення масштабних заходів. Інформуйте про послуги, які ми надаємо, функції, сервіси і програми. Нам є що запропонувати. Тож прошу кожного докласти максимум зусиль, аби розширити наші можливості».

Начальник відділу організації профорієнтації Наталія Балакіна поінформувала про ефективні форми роботи, індивідуальний підхід у наданні комплексу профорієнтаційних послуг для цільових груп населення та напрямки співпраці з соціальними партнерами.

Оксана Герасимчук, начальник юридичного відділу, розповіла про алгоритм ведення договірної роботи щодо відповідального зберігання та безоплатного користування програмно-апаратного комплексу «Профорієнтаційний термінал».

Ірина Грєбєнщікова, провідний фахівець з профорієнтації, ознайомила колег з організацією і коректністю оформлення профорієнтаційної роботи в центрі зайнятості та його філіях.

Про використання професійної діагностики та професійного відбору в роботі спеціаліста державної служби зайнятості розповіла провідний фахівець з профорієнтації Тетяна Каленська.

На завершення усі присутні долучилися до інтерактивної гри «Пошук роботи», мета якої показати, що людина має декілька альтернатив проходження шляху від безробіття до працевлаштування. І на кожному етапі наші фахівці радо допоможуть знайти правильну дорогу, аби отримати омріяне місце роботи.

Відділ інформаційної роботи Волинського обласного центру зайнятості