30.08.2023 | 08:32

Людина повертається з війни та опиняється у вирі психологічних та соціальних проблем з якими, за відсутності підтримки, їй важко або й неможливо впоратись самостійно. Важливо, аби поруч були родина, волонтери, побратими і суспільство, які підтримають та скерують. Зі слів волонтерів, медиків і самих бійців, соціально-психологічна реабілітація та реінтеграція проходить значно швидше, якщо вони мають роботу.

Яскравим прикладом того, що професійна діяльність допомагає відновитися є Кирило Окіншевич. Чоловік після демобілізації звернувся у Володимир-Волинську філію Волинського обласного центру зайнятості, аби знайти роботу.

Разом із кар’єрним радником вони розробили індивідуальний план працевлаштування та поступово слідували за ними. Так, пан Кирило брав участь в інформаційних та профорієнтаційних заходах, відвідував семінари з техніки пошуку роботи та написання резюме, паралельно вивчав базу вакансій.

Робота не змусила на себе чекати, адже незабаром у Володимир-Волинській філії зареєстрували вакансію комунального підприємства «Володимирводоканал». Пан Кирило скористався шансом і пішов на співбесіду. За її результатами чоловік успішно працевлаштувався контролером водопровідного господарства.

Нині ж Кирило Окіншевич продовжує працювати на підприємстві, сумлінно виконуючи свої обов’язки. Чоловік радить українським захисникам не сидіти на місці і не боятися реалізовувати себе професійно.

Нагадаємо, ви завжди можете отримати консультацію наших фахівців, зателефонувавши на гарячі лінії ☎️– (066) 353-74-95, (068) 063-42-15, або ж самостійно ознайомитися із переліком актуальних варіантів роботи на Єдиному порталі вакансій ДСЗ: https://jobportal.dcz.gov.ua/