13.08.2019 | 15:18

Бухгалтер – популярна й затребувана професія. Проте самостійно знайти роботу за цією спеціальністю нелегко, адже зазвичай роботодавці потребують фахівців із досвідом роботи.

До Іваничівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості звернулася в пошуку роботи Анна Стуга. Після закінчення Львівського національного аграрного університету за спеціальністю облік і аудит пані Анна не працювала, оскільки займалась вихованням дітей. Рекрутер Оксана Мельничук ознайомила з наявними вакансіями Іваничівського району. Та за два дні рекрутер запропонувала піти на співбесіду у ДП «Агрофірма Луга-Нова».

Після зустрічі працедавець зацікавився перспективною претенденткою на робоче місце. Але спершу запропонував пройти випробувальний термін, під час якого Анна Стуга зарекомендувала себе старанною, комунікабельною, добросовісною працівницею. Зрештою, у колективі з‘явилася нова колега – пані Анна. Нині вона одна з ланок команди топового підприємства району і дуже задоволена своєю роботою.

«Вірте в себе! Вірте в свої здібності! Без скромної, але розумної впевненості у своїх силах, ви не зможете бути успішним чи щасливим», – резюмувала Анна Стуга.

Іваничівська районна філія Волинського ОЦЗ