12.11.2019 | 11:01

Завдання рекрутера – задовольнити потреби двох сторін: шукача роботи і роботодавця, знайти той баланс між особистими якостями майбутнього найманого працівника й працедавця, при якому всі будуть у виграші.

Пошук претендентів на посади, які потребують рідкісних професій або особистих якостей, – особливе завдання для рекрутера. Саме такі вимоги  були до кандидата на посаду інструктора з трудової терапії у Горохівський психоневрологічний інтернат, оскільки робота полягала в організації занять із людьми, котрі мають особливі потреби.

Проаналізувавши базу шукачів роботи та провівши перемовини з кількома кандидатами, рекрутер Горохівської районної  філії Волинського обласного центру зайнятості Тетяна Янюк порекомендувала на цю посаду Ольгу Омелян. Хоча й за освітою пані Ольга кухар, проте особисті якості, творчі здібності, бачення майбутньої роботи переконали керівника закладу Юлію Ковальчук. І от уже кілька місяців Ольга Омелян втілює в життя творчі ідеї разом із вихованцями інтернату. Фахівці служби зайнятості бажають пані Ользі успіху в подальшій професійній реалізації.

Горохівська районна філія Волинського ОЦЗ