07.10.2021 | 12:16

Щороку восени школи оживають після затишшя літніх канікул. Хтось повертається до уже знайомих класів і вчителів. Хтось вперше переступає поріг школи, пишаючись тим, що він – першокласник і «вже зовсім дорослий».  А хтось, хвилюючись, входить у ворота вперше як вчитель. Сектор рекрутингу Ковельського міськрайонного центру зайнятості – це своєрідний місточок, що поєднує вчорашніх випускників або безробітних із навчальним закладом. Адже саме вони вміють поєднати вимоги роботодавців і очікування пошукачів роботи  в успішному тандемі – вакансія-ідеальний кандидат. Часом і роботодавцю й педагогу потрібно мати витримку, щоб, зрештою, отримати бажаний результат. А інколи вдається майже миттєво добрати потрібного кандидата.

Результат численних співбесід рекрутерів із пошукачами – працевлаштування молодих фахівців: вчителя малювання Анастасії, випускниці Волинського національного університету ім. Лесі Українки, до ЗЗСО І-ІІІ ст. «Білинський ліцей», вихователя Ірини, випускниці педагогічного коледжу, в ЗДО №8 та бібліотекаря Олени, випускниці Рівненського державного гуманітарного університету, в ліцей №7 м. Ковель. На прохання керівників освітніх закладів фахівці із рекрутингу також добрали інструктора з лікувальної фізкультури Світлану у НВК №7 та педагога організатора Ольгу у ЗЗСО І-ІІІ ст. №12 м. Ковеля. Поновила свою трудову діяльність вчитель-реабілітолог Ольга на відповідній посаді у КУ «Інклюзивно-ресурсний центр Дубівської сільської ради». Крім того, за сприянням сектору рекрутингу вдалося укомплектувати й низку інших вакансій, які не вимагають вищого рівня освіти: сестри медичної, двірника, помічника вихователя, діловода та ін.

Усі вони у різний час звернулися до сектору рекрутингу, але майже одночасно розпочали трудовий шлях в освітніх закладах Ковеля та Ковельського району. Тож побажаємо їм знайти однодумців та друзів серед колег й відчути задоволення від самореалізації на нових робочих місцях.  

Сектор рекрутингу Ковельського МРЦЗ