30.05.2019 | 10:48

Задля надання службою зайнятості комплексу послуг в ситуації запланованого масового вивільнення працівників 28 травня директор Іваничівської районної філії Євгенія Домбровська та заступник начальника відділу Алла Мадяр зустрілись із директором територіального центру соціального обслуговування Іваничівського району Оксаною Приступою  та колективом. Важливість зустрічі у тім, щоб допомогти колективу подолати соціальну напругу та роз’яснити правові питання працівникам, яких планують вивільнити, законодавства про зайнятість.

Під час зустрічі присутніх ознайомили з ситуацією на ринку праці, інноваційними підходами в роботі служби зайнятості з безробітними, а саме: рекрутинг, як один із нових та дієвих засобів підбору персоналу; відеорезюме, відеовакансії, електронний сервіс «Електронна черга» – за допомогою якого охочі самі записуються на індивідуальний прийом до фахівця. Також присутніх поінформували про наявні вільні робочі місця, можливості професійного навчання відповідно до здібностей та з урахуванням потреб ринку праці, порядок реєстрації в службі зайнятості та нарахування, виплату матеріального забезпечення на випадок безробіття. Не оминули увагою можливість отримати одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності, отримати ваучер та можливість підтвердження результатів неформальне навчання тощо.

Присутні отримали відповіді на свої запитання. А у разі звернення до служби зайнятості поруч будуть фахівці, які допоможуть у вирішенні питань з працевлаштування.

Іваничівська районна філія Волинського ОЦЗ