01.06.2023 | 14:56

Про підбір персоналу на актуальні вакансії у корпорації «Пан Курчак», компенсаційні програми, котрими може скористатися роботодавець, говорили вчора, 31 травня, ейчари корпорації та керівники відділів активних програм  та рекрутингу Волинського обласного центру зайнятості Наталія Демедюк і Ганна Архипчук.

Про новації інформувала Наталія Демедюк:

– Служба зайнятості пропонує бізнесу та роботодавцям фінансову підтримку у вигляді активних програм.  Нині ви можете скористатися чотирма видами компенсацій для збереження робочих місць чи створення нових. Також діють програми відшкодування витрат на заробітну плату за працевлаштування переселенців.

Про компенсаційні програми для роботодавців від служби зайнятості читайте за посиланням.

Також обговорили урядову програму «єРобота» – надання грантів у розмірі до 250-ти тисяч гривень на створення або розвиток бізнесу. Державний проєкт стартував 1 липня 2022 року і триватиме увесь цей рік. З деталями проєкту можна ознайомитися за посиланням.

Заступник голови наглядової ради з управління персоналом Світлана Найчук у розмові із керівником рекрутингу Ганною Архипчук зазначила, що нині корпорація пропонує роботу для понад 40 працівників. Роботодавцю потрібні:  продавці, майстри та електрики цеху, машиністи холодильних установок, слюсарі та обвалювальник м’яса. Зі свого боку працівникам гарантують офіційне працевлаштування, соцпакет та гідну заробітну плату. У  корпорації діє окрема програма для переселенців, за якою сім’ям без дітей надають проживання в однокімнатній квартирі; сім’ям з дітьми – в дво- та трикімнатній квартирах; щоденні безоплатні обіди; надання продуктових наборів.

Місце проведення робіт – Луцьк, Нововолинськ, Володимир та Турійськ.

Для усіх, кого зацікавили пропозиції праці, просимо звертатися за телефонами - (0332) 28 01 17 та (063) 192 28 81.