08.11.2018 | 15:01

Сьогодні, 8 листопада, в Луцьку, на вулиці Івана Франка, запрацювало нове відділення поштового зв’язку 43006. Привітав працівників «Укрпошти» з цією подією директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк.​

«Сьогодні відбулася справді хороша подія – відкриття чергового нового сучасного відділення поштового зв’язку. Мені особливо приємно відмітити, що така потужна державна установа з багаторічною історією йде в ногу з часом, а сьогодні дійсно змінює обличчя, змінює підходи в роботі і створює реальну конкуренцію багатьом іншим приватним структурам, які надають послуги, подібні до вас. Це добре, що ви відходите від старих принципів роботи і стаєте абсолютно сучасними. Сьогодні «Укрпошта» створює робочі місця шляхом відкриття сучасних відділень. Адже робоче місце – це можливість для кожної людини працювати. А що таке робота? Це бажання будь-якої людини мати гідні умови праці, достойну заробітну плату, забезпечувати свої сім’ї, відпочивати. За створення нових робочих місць – щиро дякую. Своєю чергою, ми підставимо вам своє плече для того, щоб укомплектувати не лише це відділення, а й інші, в яких не вистачає працівників», – привітав працівників «Укрпошти» з відкриттям нового відділення Роман Романюк.

Директор Волинської дирекції ПАТ «Укрпошта» Іван Шевчук подякував Роману Романюку за допомогу в якісному підборі кваліфікованих працівників для відділень поштового зв’язку.

«Одним із наших досягнень, я вважаю, те, що ми з вами змогли, як велике державне підприємство, відійти від політичних речей і говоримо сьогодні виключно про економіку, бізнес та розбудову нашого підприємства. У такий непростий час – це справді важко, але однією командою нам все вдасться. Ми змогли побудувати для наших клієнтів сучасне відділення», – зазначив у вітальному слові Іван Шевчук.

Після урочистого перерізання червоної стрічки лучани побачили відділення поштового зв’язку зсередини. Воно першочергово надаватиме посилочні та фінансові послуги, окрім того, орієнтоване на широкий спектр послуг як для фізичних, так і юридичних осіб.

Відділ інформаційної роботи Волинського обласного центру зайнятості