20.06.2019 | 19:20

У четвер, 20 червня, з робочим візитом директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк відвідав Маневиччину. У програмі – зустріч із колективом Маневицької районної філії ВОЦЗ, переговори із головами райдержадміністрації та районної ради – Андрієм Линдюком та Анатолієм Мельником, відвідини топового роботодавця з іноземними інвестиціями Polko Group (керівник Славомір Полковський).

Під час зустрічі з працівниками філії Роман Романюк позитивно відзначив роботу колег та визначив пріоритети у подальшій роботі. Упродовж зустрічі обговорили проблемні питання ринку праці регіону та  впровадження інноваційних форм і методів роботи. «На перспективу – аналіз і підсумки ефективності впровадження Інституту кар’єрного радника. Це напрям роботи з безробітними. А другий напрям – це співпраця з роботодавцями. Сьогодні керівники Центрального апарату напрацьовують механізм впровадження персонального консультанта роботодавця. Ми рухаємося вперед», – анонсував керівник ВОЦЗ.

Своєю чергою, начальник відділу організації надання послуг роботодавцям ВОЦЗ Оксана Меріда надала рекомендації щодо опитування працедавців, яке нещодавно запровадила державна служба зайнятості і розмістила на вебсайті ДСЗ https://www.dcz.gov.ua/. Пройти його можна, зареєструвавшись у персональному кабінеті https://vol.dcz.gov.ua/cabinet. Лише тоді, використовуючи власний обліковий запис, вдасться заповнити анкету. До слова,  понад 5 тисяч працедавців уже створили власні електронні кабінети на вебсайті Державної служби зайнятості

Керівник філії Юрій Корольчук розповів про шляхи співпраці з головами об‘єднаних територіальних громад задля їх успішного розвитку.

Загалом же робочий візит дозволив окреслити актуальні напрямки подальшої діяльності обласної служби зайнятості.

 

Волинський ОЦЗ