11.06.2019 | 00:00

У рамках реалізації агропроекту Волинського обласного центру зайнятості «Територія майстерності» у Центрі розвитку підприємництва Луцького міського центру зайнятості днями відбувся треніг «Можливості використання проектного менеджменту для розвитку територіальної громади». Учасником заходу став представник Волинського інституту підтримки та розвитку громадських ініціатив.

Для початку тренер Ірина Гайдучик розповіла про те, що сам проект – це  комплекс заходів, які здійснюються для досягнення чітко визначених цілей, упродовж відведеного часу з допомогою спеціально визначених фінансових ресурсів (бюджету).

Окрім цього пані Ірина ознайомила учасників з поняттям «проектний менеджмент» та інформацією про те, хто може взяти участь у написанні проектів, аби отримати гранти. Так, слухачі дізналися про види проектів, основні джерела їх фінансування, складові оголошень про конкурси.

У ході практичного заняття усі запрошені активно долучалися до обговорення. Н завершення Ірина Гайдучик побажала учасникам тренінгу бути активними громадянами своєї територіальної громади  та за можливості – впроваджувати проектний менеджмент у ній.

Луцький міський центр зайнятості