14.01.2019 | 11:59

  Сьогодні, 14 січня, на базі Львівського обласного центру зайнятості зібралося керівництво служби, аби підсумувати результати торішньої діяльності та окреслити основні завдання й пріоритетні напрями роботи у поточному році.

  Серед запрошених: в. о. Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Валерій Ярошенко, його заступники – Ольга Макогон та Роман Криган, директори обласних центрів зайнятості та центрів професійно-технічної освіти, а також заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк і заступник голови облдержадміністрації Роман Филипів, керівники громадських організацій, інші.

  Під час наради в. о. Голови ДСЗ Валерій Ярошенко поінформував, що завдяки проактивній політиці щодо впровадження інновацій, служба зайнятості стала працювати, як активний гравець на ринку праці. «Ми змогли збільшити торік на 10% кількість працевлаштованих у пошуковий період, а відтак – зекономити значні кошти на виплату допомоги з безробіття», – зазначив у очільник держустанови.

  Багато уваги зосереджено на питаннях створення нових робочих місць, реалізації проектів, які спрямовані на підтримку підприємницьких ініціатив, внесення змін до законодавства, щоб кошти фонду використовували на активні програми, а не пасивні соціальні виплати. У цьому плані хороший приклад –  проект «Рука допомоги», де Львівська область досягнула кращих показників. Також Валерій Станіславович «на відмінно» оцінив роботу посадовців Львівського обласного центру зайнятості, адже кількість працедавців, котрі співпрацювали з базовими центрами зайнятості та вакансії, які вони декларували, збільшилася, натомість зменшилося число зареєстрованих безробітних, отримувачів допомоги з безробіття, середня тривалість безробіття.

  Колеги відзначили доповідь в.о. Голови ДСЗ (ЦА) Валерій Ярошенка про досягнення та здобутки державної служби зайнятості. А це – реорганізація установи, коли на місцях у центрах зайнятості працівники займаються тільки працевлаштуванням і укомплектуванням вакансій, збільшення до 200 тисяч працедавців, які заявили про потребу в персоналі, запроваджений метод рекрутингу у доборі кадрів, профілюваня безробітних та кейс-менеджмент, нові онлайн-ресурси тощо.

Волинський ОЦЗ