15.03.2019 | 09:35

Із 1 січня 2019 року в Державній службі зайнятості стартував інститут карєрного радника. Для модернізації роботи державної служби зайнятості та розвитку її конкурентоспроможного провайдера послуг на ринку праці започаткували проведення тренінгів для підготовки фахівців, на яких буде покладена функція карєрних радників.

Вчора, 14 березня, тренінги з запровадження інституту кар’єрних радників відбулися на базі Камінь-Каширської та Любешівської філій Волинського обласного центру зайнятості. Навчали фахівців філій заступник директора Волинського обласного центру зайнятості Тарас Семенюк, начальник відділу організації сприяння працевлаштуванню Валерій Вавренчук та начальник відділу організації надання послуг роботодавцям Оксана Меріда.

Спільно фахівці обговорили та напрацювали найоптимальніші шляхи налагодження комунікації і встановлення контакту з відвідувачами центрів зайнятості, визначили умови, необхідні для повноцінного та продуктивного надання послуг задля сприяння працевлаштуванню пошукачів роботи.

«Державна служба зайнятості виконує соціальну функцію і працює з усіма категоріями громадян, розкриваючи для них можливості легальної зайнятості. Ми з вами не зупиняємося на досягнутих результатах, постійно вдосконалюємося та готові до нових професійних викликів. Тож ці тренінги – це ще один крок до спільної мети – працевлаштування людини шляхом точкового індивідуального підходу до кожного пошукача роботи», – зазначив Тарас Семенюк.

Відділ інформаційної роботи Волинського обласного центру зайнятості