15.09.2022 | 12:24

У Технічному фаховому коледжі Луцького національного технічного університету 11 слухачів нині здобувають нову професію – швачка.

Змінити свою сферу діяльності вирішили вихователька, бухгалтер, продавець, прибиральниця та інші. Жінки розпочали навчання ще 18 травня, й ось вже за декілька днів отримають нову, бажану професію. Під час навчання слухачі отримують не тільки необхідну теорію й практичні навички, а й мають можливість подивитися на роботу швейного підприємства. Так, 14 вересня група слухачів разом з представниками Волинського обласного центру зайнятості відвідали підприємство «МОДА-ТЕКС». Там слухачі ознайомилися з умовами праці, специфікою роботи та навіть долучились до пошиття військового одягу.

Під час зустрічі фахівці центру зайнятості, наголосили про можливості працевлаштування на це виробництво, а також розповіли про список актуальних вакансій не лише у Луцьку, а й по області. Тож майбутні швачки точно не залишаться без роботи після закінчення навчання.

Нагадаємо, що знайти актуальні вакансії ви можете за посиланням.

А якщо все ж вирішили ризикнути й отримати безоплатно нову професію, то дзвоніть за номерами  (0332) 72-53-01 чи (099) 327-11-86 та обирайте навчання до душі.