20.07.2021 | 16:18

Сьогодні, 20 липня, директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк, разом з начальником відділу організації надання послуг роботодавцям Оксаною Мерідою, керівником Луцького МЦЗ Оленою Шишовою та її заступником Іриною Гурською зустрілися з начальником Головного Управління Державної Фіскальної Служби у Волинській області Віталієм Думою і трудовим колективом установи.

«Служба зайнятості – це не лише виплати. Ми допомагаємо роботодавцям знайти кваліфікованих працівників, пошукачам – достойне місце роботи. Пропонуємо здобути нову професію, шляхом навчання у центрах професійної освіти. Надаємо допомогу для відкриття підприємницької діяльності. Ми будуємо нові методи й форми співпраці з потенційними клієнтами, аби бути ще більш ефективними та якісно надавати послуги, які пропонує наша служба», – зауважив директор ВОЦЗ Роман Романюк.

Робоча зустріч відбулася у форматі конструктивного діалогу. Профільні керівники розповіли присутнім про алгоритм роботи служби, стан, основні тенденції та процеси на ринку праці регіону, наявні актуальні вакансії і джерела, звідки їх можна отримати. Ознайомили з заходами, які проводять на базі центрів зайнятості.

Присутні активно долучилися до діалогу, а також висловили подяку за консультацію, роз’яснення та корисну інформацію.

Відділ інформаційної роботи Волинського обласного центру зайнятості