21.05.2024 | 16:34

Меблеве підприємство  ТзОВ «Гербор –Холдинг» працює на теренах Володимира ще з 1995 року і спеціалізується на випуску офісних та корпусних меблів. Роботи вистачає, тому кваліфіковані кадри часто підбирають у співпраці зі службою зайнятості. Зараз там налічується більше 600 працівників.

Загалом, з допомогою фахівців Володимир-Волинської філії Волинського ОЦЗ за 2023-2024 роки для компанії вдалося укомплектувати 41 вакансію, одна з останніх – сторож. Ним працюватиме Сергій Киричук – демобілізований учасник бойових дій, який має групу інвалідності. Статус безробітного чоловік отримав у січні цього року, але ненадовго, бо вже зараз він працевлаштований до цієї ж меблевої компанії. Її власники не лише знайшли працівника, але й скористалися програмою підтримки роботодавців, отримавши від служби зайнятості компенсацію за облаштування робочого місця для пана Сергія, зокрема, витрат на спеціальні пристрої, які закупили із системою відеонагляду.

«Я задоволений тим, що маю роботу і впевнений у завтрашньому дні», – розповів Сергій Киричук, а також підтвердив: важливо не зупинятися і завжди рухатися вперед.

Нагадаємо, що наразі підприємці можуть скористатися компенсацією фактичних витрат на облаштування робочого місця для осіб з інвалідністю І і ІІ груп. Деталі тут: https://www.dcz.gov.ua/employer/choiceprofit/placeinvalid .

Позатим, звернувшись до служби зайнятості, ви можете отримати не лише консультацію чи роботу https://www.dcz.gov.ua/job , а й можливість здобути нову професію https://www.dcz.gov.ua/profnavch , або ж і самим стати роботодавцем і навіть отримати кошти на створення чи розширення власного бізнесу https://www.dcz.gov.ua/people/micro .

Наші контакти для зв’язку: