15.01.2019 | 12:05

  Днями директор Локачинської районної філії Волинського обласного центру зайнятості Олександр Ребрук та заступник начальника відділу надання соціальних послуг Тетяна Яцюк відвідали Війницьку об’єднану територіальну громаду, де зустрілися з головою громади Сергієм Вербицьким, секретарем  Іриною Сак, спеціалістом із питань персоналу Оксаною Голдун та іншими спеціалістами цієї сільської ради.

  За словами Сергія Вербицького, Війницьку ОТГ створили в грудні 2018 року. До її складу належать 13 населених пунктів, 6 з яких села Володимир-Волинського району, що нині об`єднані в 2 старостинські округи з адміністративним центром у селі Війниця.  

  Директор районної служби зайнятості поінформував присутніх про ситуацію на ринку праці та послуги служби зайнятості. Зокрема, йшлося про організацію громадських й інших робіт тимчасового характеру, сприяння безробітним у започаткуванні власної справи, підготовку кадрів, стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць.

  Учасники зустрічі обговорили «Стратегію розвитку Війницької об’єднаної громади на 2019-2021 роки» та шляхи подальшої співпраці. Як результат, керівники підписали угоду про спільну діяльність.

Локачинська районна філія Волинського ОЦЗ