14.09.2021 | 14:31

Сьогодні, 14 вересня, директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк та ректор Волинського Національного університету ім. Лесі Українки Анатолій Цьось підписали Договір про співпрацю, який посилить процес інтеграції між наукою й освітою та центром зайнятості задля сприяння у працевлаштуванні молодих спеціалістів (випускників) університету.

«Ми цінуємо молодих фахівців, тому охоче будемо допомагати студентам і випускникам у пошуку себе на ринку праці. Наше завдання – сформувати необхідні компетенції, аби кожен зміг реалізувати себе за обраною професією», – прокоментував Роман Романюк.

«Ми активно розвиваємо дуальну форму здобуття освіти. Впевнений, що підписання Договору з центром зайнятості стане початком тісної співпраці і плідної роботи в напрямку організації сприяння зайнятості молоді», – зауважив ректор університету.

У результаті діалогу Роман Романюк та Анатолій Цьось домовилися про партнерську діяльність у напрямках підготовки кваліфікованих фахівців (молодих спеціалістів), організації проходження виробничої та переддипломної практик студентів університету, навчання для працівників Волинського обласного центру зайнятості задля підвищення їх кваліфікації, а також проведення профорієнтаційної роботи та спільних заходів, щоб взаємовигідного поєднання науково-творчого потенціалу з практичним досвідом роботи.

Відділ інформаційної роботи Волинського ОЦЗ