15.09.2023 | 16:23

Служба зайнятості постійно працює над покращенням якості надання послуг. Аби перейняти досвід роботи у соціальній сфері та на власні очі побачити, як працюють із клієнтами служби, у Волинському ОЦЗ відбулася зустріч директора Алли Куцин зі студентами-першокурсниками, які навчаються у Луцькому національному технічному університеті за освітньою програмою «Соціальне забезпечення».

«Соціальна робота, направду, цікава, хоча дуже непроста. Так склалося, що майже всі наші працівники розпочинали роботу в службі з посади спеціаліста, тобто з азів і це правильно. Я шалено люблю свою роботу і дуже важливо, що моя команда відразу бачить результат, адже ми допомагаємо як роботодавцям, так і шукачам роботи. Щиро бажаю вам успішно реалізувати себе у цій сфері. Можливо, з кимось із вас ми попрацюємо у перспективі», – звернулась до молоді пані Алла.

Про кадровий потенціал, підбір кваліфікованих працівників, професійну етику, клієнтоорієнтованість та особливості роботи з різними категоріями громадян, які звертаються до центрів зайнятості розповіла присутнім начальник відділу по роботі з персоналом Волинського ОЦЗ Руслана Клімова.

До слова, студенти багато дізналися про співпрацю служби з роботодавцями: від подання вакансій до компенсаційних програм. Окрім того, ознайомилися з нашими послугами: не лише з виплатами допомоги по безробіттю, а й можливостями відкрити власний бізнес, стати підприємцем завдяки  грантовим програмам. Про це їм розповіли начальник управління реалізації політики зайнятості Волинського ОЦЗ Оксана Меріда та її заступник Валерій Вавренчук.

Ми ж нагадуємо, що дізнатися докладнішу інформацію про послуги та можливості служби зайнятості телефонуйте за номерами гарячих ліній:

 (066) 353-74-95, (068) 063-42-15 або за номером 044 244 94 69.