25.11.2021 | 10:01

 У селі Тростянець, що в Ківерцівській територіальній громаді, є фермерське господарство «Поляна М», директор якого Сергій Мосійчук. Свою справу фермер розпочав у 1994 році, коли на території господарства був лише невеличкий забійний цех. За кілька десятків років із нього виросло підприємство, де налагодили виробництво м'ясопродуктів, відкрили безліч торгових точок на Волині. Зокрема, тут виготовляють м’ясну продукцію (тушонка, пельмені, ковбаси), яку реалізують у відомій мережі магазинів «Тростянецькі ковбаси».

ФГ «Поляна М» – підприємство відоме не лише в Україні, а й на європейському рівні. Такий високий рівень виробництва свідчить, що Ківерцівська громада має усі необхідні ресурси й можливості для заснування та розвитку успішного власного бізнесу. А для її жителів – це додатковий комфорт та робочі місця.

Власник Сергій Мосійчук стверджує, що він робить те, що любить, саме тому його бізнес став успішним. У своїй роботі керується принципом – люди мають споживати безпечні, смачні та високоякісні продукти. Бізнесмен не зупиняється на досягнутому. У його планах – вдосконалення виробництва та розширення торговельної марки. До слова, він активний учасник та спонсор різноманітних заходів у Ківерцівській громаді.

Ківерцівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості тісно співпрацює з підприємством «Поляна М». Упродовж 2020-2021 років фахівці допомогли укомплектувати 47 вакансій на постійне місце та 38 на роботи тимчасового характеру, п’ятеро безробітних проходили стажування на виробництві, а в подальшому лишилися тут працювати.

Ківерцівська районна філія Волинського ОЦЗ