24.11.2021 | 11:53

Успішна громада. Яка вона? Безумовно, це така, де втілюють ідеї розвитку. Ківерцівську територіальну громаду можна сміливо назвати перспективною та сучасною в усіх напрямах діяльності. Ключ її успіху – в якості управління. Ефективне управління – це відкрита, доступна влада, яка спілкується зі своїми мешканцями, оперативно і якісно надає усі необхідні послуги та прозоро звітує про свою роботу. До складу Ківерцівської ТГ належить 24 населених пункти, що об’єднані в 7 старостинських округів з адміністративним центром у місті Ківерці. Її керівник – Олександр Ковальчук. Особливою громаду робить залізничний вузол.

На  території здійснюють свою діяльність як великі підприємства, так і малі суб’єкти господарювання. Найпотужніші виробничі установи Ківерцівщини – ФГ «Поляна М», ТзОВ «Тартак», ТзОВ «Шен», ТзОВ «Атлант Плюс», ДП «Ківерцівське лісове господарство», СФГ «Золота нива», ТзОВ «Волиньагропродукт» та інші.

Також у громаді є свої унікальні бізнесмени, які поліпшують її економічний розвиток. Наталія та Ярослав Найдичі розпочали займатися підприємницькою діяльністю, започаткувавши єдину в районі равликову ферму. Нині вони не лише мають матеріальний прибуток із молюсків, а й в перспективі можуть створити нові робочі місця. Окрім цього, місцеві жителі у власних господарствах займаються вирощуванням органічних ягід (малина, порічка, обліпиха) та овочів.

У співпраці з Ківерцівською районною філією Волинського обласного центру зайнятості органи місцевого самоврядування сприяли зменшенню напруги на місцевому ринку праці, шляхом організації громадських робіт. Для 19 ківерчан вдалося знайти тимчасовий підробіток на об’єктах соціальної сфери, де вони виконували будівельні та ремонтні роботи. Також вони проводили роботи з екологічного захисту навколишнього середовища та надавали консультації соціально вразливими верствами населення.

Нині в громаді є 25 вакансій. Тут пропонують роботу для кухарів, вчителя-логопеда, асистента вчителя, продавців, електрозварника ручного зварювання, водіїв, тракториста, прибиральника території.

Ківерцівська районна філія Волинського ОЦЗ