30.05.2019 | 10:28

Один із важливих напрямків діяльності служби зайнятості – проведення профорієнтаційної роботи з учнями загальноосвітніх шкіл. Серед різноманітних заходів вагоме місце посідають професіографічні відвідини, головна мета яких – популяризація професій, що користуються попитом на ринку праці регіону, безпосереднє ознайомлення із професією в реальних умовах, отримання корисної інформації із першоджерел, можливість поспілкуватися із професіоналами.

За сприяння фахівців Маневицької районної філії Волинського обласного центру зайнятості до Міжнародного дня захисту дітей для учнів 3 класу Маневицької ЗОШ №2 – гімназії у середу, 29 травня, відбувся візит на хлібопекарню. Це підприємство з повним циклом виробництва хлібобулочних виробів – одне з постачальників цих виробів на продовольчий ринок Маневицького району.

Презентувала пекарню її власниця Людмила Данилюк. Роботодавець ознайомила учнів з історією та традиціями підприємства, продукцією, яку тут виготовляють, розповіла про технологічні процеси й операції, що виконують працівники.

Перебуваючи на підприємстві, школярі побачили, як працюють пекарі, тістороби, формувальники хлібобулочних виробів.

Надзвичайно цікаво пройшла екскурсія, адже діти не тільки ознайомились із підприємством, але й дізнались, як «народжується хліб», спостерігаючи за роботою працівників. Тож, сподіваємося, що професіографічний візит сприятиме підвищенню зацікавленості учнівської молоді у здобутті робітничої професій та допоможе визначитись із вибором майбутньої професійної стежини.

Маневицька районна філія Волинського ОЦЗ