18.06.2019 | 16:37

У селищі Іваничі відкрився сучасний магазин «Циркуль». На офіційне відкриття завітали директор Іваничівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості Євгенія Домбровська та заступник начальника відділу Алла Мадяр. У крамниці є все для того, щоб зібрати дітей до школи. Канцтовари в широкому асортименті, товари для творчості та офісу, а також іграшки для розвитку логіки.

Роботодавця Ольгу Прадун ознайомили з послугами, які надає служба зайнятості, зокрема, про можливість укомплектування вакансій, організації проходження підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації (стажування) безробітних безпосередньо на робочому місці, організацію робіт тимчасового характеру й про можливість отримання компенсації єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування при створенні нових робочих місць.

 «Сподіваюсь на подальшу співпрацю з центром зайнятості щодо пошуку працівників, до того ж маю намір скористатись своїм правом на отримання компенсації єдиного внеску, що є суттєвим стимулом для мене, як роботодавця», – резюмувала  пані Ольга.

Іваничівська районна філія Волинського ОЦЗ