15.08.2022 | 08:01

У суботу, 13 серпня в замку Любарта відбувся благодійний захід “Амбасадори дитинства”. Сотні юних лучан та гостей міста завітали, аби познайомитися з кумирами - ТікТок-блогерами, співаками, танцюристами та весело провести час.

Навіть затяжний дощ не став на заваді для організаторів “Амбасадорів дитинства”, які хотіли подарувати трішки радості малечі у цей складний для країни час. На початку діти мали змогу прийти до наметів партнерів та освоїти нові навички, чи погратися. За що згодом отримували монетки-“діткоїни”, які можна було обміняти на солодкі призи.

Долучився до заходу й Волинський обласний центр зайнятості. Зокрема працівники влаштували справжні профорієнтаційні змагання. Найменші могли обрати професію на картинці та розмалювати того, чи іншого фахівця. Старші ж діти складали назви професій з набору літер, а також розповідали, що робить той, чи інший спеціаліст.  

Також відбувалася вікторина, де потрібно було вгадати, правдивий той, чи інший факт про відомих особистостей, скажімо Лесю Українку, Ілона Маска, чи навіть чинного президента Володимира Зеленського. Для багатьох стало відкриттям, що він має юридичну освіту.

Підлітки ж проходили профорієнтаційні тести, аби визначити, яка спеціальність підійде для них у майбутньому. Багато хто з них казав що насправді схилялися до того, що “сказав комп'ютер”. Цікаво, що серед підлітків популярна спеціальність психолога та психотерапевта. Діти кажуть, що відчувають: цей фах буде дуже потрібний людям після війни.

Дорослі ж мали змогу переглянути базу актуальних вакансій. До слова, чимало з них підходили з запитами щодо роботи, адже на свято прийшло багато переселенців. Тож працівники Луцького міського центру зайнятості консультували охочих щодо можливості працевлаштування, а також отримання мікрогрантів на розвиток власної справи.

Опісля цікавих розваг для присутніх підготували концерт відомих зірок.