19.06.2024 | 09:53

18 червня, у Луцьку відбулась економічна екскурсія одними з найбільших підприємств міста. Служба зайнятості організувала захід спільно з БФ «Рокада». Серед учасників – 19 внутрішньо переміщених українців, які проживають у Волинській області та шукають роботу.

Найперше відвідали ПрАТ «ЛУЦЬК ФУДЗ» – компанію, що спеціалізується на виготовленні бакалійної продукції, а саме: томатних соусів, пасти, аджики, гірчиці, кетчупів, натурального і столового оцту. Вся продукція повністю сертифікована і виробляється виключно з натуральної сировини – без барвників та консервантів.

У співпраці зі службою зайнятості, на підприємство цього року працевлаштували 11 працівників. За попередні роки, тут знайшли роботу 8 внутрішньо переміщених осіб, а роботодавець отримав від служби зайнятості компенсацію витрат на оплату праці. Детальніше про неї тут https://www.dcz.gov.ua/employer/choiceprofit/vpo. Цьогоріч, компанія скористалася ще однією компенсацією https://www.dcz.gov.ua/employer/choiceprofit/newplace , яку надають за працевлаштування зареєстрованих безробітних, компенсовуючи   фактичні витрати у розмірі єдиного внеску.

Потому учасники екскурсії завітали до ТОВ «Луцька картонно-паперова фабрика», яка стала одним з лідерів на ринку картонно-паперової промисловості України. Тут функціонує 3 цехи в яких  виробляють гофроупаковку, картонний кутник, гофролисти. Наразі в компанії працює більше 800 робітників у 4 зміни. Є й вакансії, адже шукають: укладальників-пакувальників, комірника, контролерів у лабораторії.

Співпрацюючи зі службою зайнятості упродовж багатьох років, на підприємство працевлаштували чимало фахівців. Лише з початку поточного року для компанії вдалося підібрати 15 осіб, а за 7-х працевлаштованих ВПО роботодавець отримав компенсацію на оплату праці.

Ще одним потужним підприємством та осередком етнічної краси в Луцьку стало ПрАТ «Едельвіка», яке цьогоріч святкуватиме свою 30-ту річницю з дня заснування. Сьогодні на підприємстві функціонують власні ткацьке, швейне та оздоблювальне виробництва; створено брендові офлайн і онлайн магазини, а також налагоджені партнерські взаємини з найбільшими рітейлерами України.

З початку дії компенсаційної програми для роботодавців, яка покриває витрати на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб, компанія отримала фінансову підтримку за 11-х робітників.

Загалом, кожен роботодавець зацікавлений у кваліфікованих та відповідальних працівниках. Важливо, що під час екскурсії окремі учасники вже зголосилися і обрали собі компанії в яких хотіли б працювати і вже домовилися про співбесіди. Тож фахівці служби зайнятості, разом із колегами БФ «Рокада» продовжать індивідуальний супровід, аби люди закріпилися на тому чи іншому робочому місці.