12.06.2019 | 00:00

Супровід підприємців – одне з важливих завдань Центру розвитку підприємництва Луцького міського центру зайнятості. Особливо для підприємців-початківців, які нещодавно започаткували власну справу, важливо орієнтуватися у особливостях ведення бізнесу. Однією із форм супроводу залишається менторство.

Саме таку менторську зустріч організовали у вівторок, 11 червня. До участі запросили досвідченого фахівця у сфері юриспруденції Віктора Дягеля та підприємця-початківця Оксану Мартиник, яка нещодавно започаткувала свій бізнес у цій сфері за сприяння служби зайнятості.

Під час зустрічі обговорили  порядок надання юридичних послуг (фізичним та юридичним особам) відповідно до чинного законодавства України. Також підприємець-початківець отримала рекомендації ментора щодо організації  бізнесу на початковому етапі. При цьому Віктор звернув увагу і на  труднощі, які можуть виникати  та поділився своїми секретами ведення бізнесу.

На завершення Оксана зазначила: «Отримана інформація дуже пізнавальна та корисна, і допоможе мені  не тільки вдало стартувати, але й успішно провадити власний бізнес та уникати небажаних помилок».

Луцький міський центр зайнятості