27.05.2019 | 14:50

Сьогодні, 27 травня, на базі технічного коледжу Луцького національного технічного університету 14 студентів професійних коледжів області змагаються у конкурсі профмайстерності за спеціальністю слюсар з ремонту колісних транспортних засобів.

Серед партнерів – Волинський обласний центр зайнятості. Тож із вітальним словом до конкурсантів та представників роботодавців звернувся його директор Роман Романюк:

«Професія, в рамках якої сьогодні відбувається конкурс, дуже важлива, а головне – користується попитом на ринку праці. Все тому, що суспільство розвивається і автомобілів стає все більше, відтак і з’являється потреба у  якісному обслуговуванні. Крім того, помічаємо, що професії, які раніше були важкими, зараз стають авторитетними, комфортними й дозволяють добре заробляти».

Загалом конкурс триватиме увесь день і буде складатися з теоретичної та практичної частин: тестування й безпосереднього виконання технічних завдань. Умови конкурсу виконують сім команд – по два студенти у кожній.

Представники ж партнерів конкурсу, а це ПрАТ «Волинь АВТО», ТзОВ «Шинний центр ТАЛФОРТ», автосалон «Фоксваген», за умови успішного проходження випробувань студентами, можуть запропонувати останнім подальшу співпрацю.

- Нам дуже важливо співпрацювати із провідними підприємствами області, аби вони бачили кого ми навчаємо, допомагали нам із практичним застосуванням знань студентів за сучасним обладнанням, - підкреслив директор технічного коледжу Олег Герасимчук.

Відділ інформаційної роботи Волинського ОЦЗ.