01.09.2023 | 09:09

П’ять місяців тому, за направленням служби зайнятості, 8 осіб віком від 19-ти до 58-ми років розпочали навчання. Воно складалося з теоретичних та практичних модулів. Окрім технологічних стандартів та усного матеріалу, кухарі постійно практикувалися та відкривали для себе нові тенденції кулінарії, проходили виробничу практику безпосередньо у закладах харчової промисловості. Усі слухачі мають повну загальну середню, професійно-технічну та вищу освіту.

- Ми знали як готувати просто, по-домашньому, а за період навчання ми дізналися багато нового: освоїли сучасні техніки, кухонний інвентар, навчилися роботі з технологічними картами і взагалі, маємо зовсім інший рівень знань, завдяки викладачам, - поділилася враженнями від навчання одна зі слухачок.

Варто зазначити, що 3-ій розряд кухарі отримали, не маючи попередніх знань та освіти у цій сфері. Тобто, майже усі вони, розпочали навчання практично з нуля і їхні успіхи доводять, що недаремно.

Так, під час екзамену, кухарі презентували по дві страви власного приготування. Перед дегустацією, вони розповіли про технологічні процеси, враження від навчання загалом, виробничу практику та перспективи працевлаштування.

Щодо роботи, то директор Волинського ОЦЗ Алла Куцин, яка була присутня на екзамені, розповіла про можливості служби зайнятості, а також актуальні вакансії області у цій сфері. Їх, до слова, станом на 31 серпня – 148. До їх переліку входять: шеф-кухарі, кухарі, кухонні робітники.

- Приємно бачити, якого рівня знань вам вдалося досягти. Ви чудово попрацювали над своїми стравами та гідно їх презентували. Вважаю, що як кухарі, ви цілком реалізувалися під час навчання. Щиро бажаю, аби ви знайшли хорошу роботу і ми вам у цьому обов’язково допоможемо. Неодмінно розвивайте свій потенціал, продовжуйте навчання, підвищуйте кваліфікацію і зростайте у цій сфері, – звернулася до присутніх директор ВОЦЗ.

Ми ж нагадуємо, що переглянути увесь перелік актуальних вакансій в межах області можна на Єдиному порталі вакансій https://jobportal.dcz.gov.ua/ . Окрім того, ви завжди можете поспілкуватися з нашими фахівцями за номерами гарячих ліній: (066) 353-74-95, (068) 063-42-15 або за номером 044 244 94 69.