08.11.2018 | 17:00

Директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк, його заступник Тарас Семенюк та начальник юридичного відділу Оксана Герасимчук спільно з військовим комісаром обласного військового комісаріату Романом Куликом розглянули правові механізми інформування осіб, які отримують допомогу по безробіттю та одночасно не поспішають виконати військовий обовязок. Зустріч відбулася сьогодні, 8 листопада.

Під час розмови напрацювали алгоритм вирішення цього питання, де Роман Романюк зазначив: «Ми не можемо, звичайно, гарантувати повного вирішення цієї проблеми, оскільки не всі ухилянти перебувають на обліку в центрах зайнятості, однак усе, що залежить від нас, неодмінно зробимо».

Своєю чергою, Тарас Семенюк запевнив: «Ми будемо діяти відповідно до напрацьованого алгоритму, а наші спеціалісти зроблять усе можливе, аби ефективно вирішити це питання».

За словами військового комісара обласного військового комісаріату, ситуація з комплектуванням команд призовників досить непроста. Тож військкомати хочуть використати всі можливі способи, аби залучити призовників до служби у війську.

Відділ інформаційної роботи Волинського обласного центру зайнятості