14.09.2021 | 18:02

Зайнятість молоді – одне з найважливіших питань, яке має значний соціальний та економічний вплив на суспільство. Сьогодні, 14 вересня, керівник Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк долучився до відкриття програми «Skills Labs: власна справа», розробленої Центром «Розвиток КСВ» і Фондом ООН у галузі народонаселення за підтримки Міністерства молоді та спорту.

«Завжди приємно спілкуватися з активною, амбітною молоддю. Наша служба упродовж курсу максимально сприятиме, аби по його завершенні ви отримали цінний багаж знань. Чомусь всі вважають, що відкриття власної справи – це завжди страх і ризик, тож бажаю вам – не бійтеся! Кидайте виклик самі собі і побачите, що все реально! Ми знаємо багато успішних історій, коли наполегливість, бажання та працьовитість допомогли втілити у життя найсміливіші проєкти.  Ми готові з вами ділитися такими кейсами. Бажаю вам успіхів, впевнений, все вдасться!» – звернувся до учасників курсу Роман Романюк.

Протягом місяця молодь Луцька вивчатиме особливості «запуску» власного бізнесу, правові та фінансові питання при створенні підприємницької діяльності, маркетинг та SMM-просування, основи написання успішної бізнес моделі. Окрім цього, слухачі матимуть можливість почерпнути корисну інформацію від досвідчених спікерів та менторів, котрі ділитимуться унікальними інструментами з розвитку власної справи.

Відділ інформаційної роботи Волинського обласного центру зайнятості