11.09.2019 | 10:32

У вівторок, 10 вересня, на базі Волинського коледжу національного університету харчових технологій відбувся захист бізнес-планів дев’яти підприємців-початківців, які вирішили розпочати власний бізнес за сприяння служби зайнятості. Головними екзаменаторами були фахівці Волинського обласного та Луцького міського центрів зайнятості.

Бізнес-проєкти слухачів досить різноманітні й охоплюють різні сфери діяльності. Волиняни планують відкрити центр дитячої творчості, надавати послуги з Інтернет-маркетингу та технічної інвентаризації будівель, провадити торгівлю автозапчастинами й продовольчими товарами, займатися ягідництвом. Викладачі навчального закладу відзначила високий рівень підготовки, активність слухачів під час проведення занять та бажання займатися обраною справою.

Отримання одноразової виплати допомоги по безробіттю дозволить їм взяти долю у свої руки й змінити життя на краще. Можливо, дехто й вагався, коли фахівці центру зайнятості пропонували їм нелегкий шлях підприємництва, але зважилися на це, і тепер ніхто не шкодує, що зробив ці перші кроки до своєї мети.

Відділ інформаційної роботи Волинського ОЦЗ