07.06.2019 | 08:52

Луцька дитяча залізниця – днями відкрила 65-й сезон. Розташована на правому березі Сапалаївки, вона проходить через територію Луцького ботанічного саду. Станція «Росинка» визнана найкращим об'єктом архітектури міста Луцька.

Протягом року на станції «Росинка» відбуваються щотижневі заняття для школярів 5-11-х класів, навчально-виробнича практика на станціях і потязі для ознайомлення дітей та підлітків із професіями машиніста, помічника машиніста, провідника.

Виїзну профорієнтаційну акцію Луцького міського центру зайнятості у четвер, 6 червня, провели на дитячій залізниці. Участь у заході взяли як школярі, які проходять навчально-виробничу практику за професією залізничника, так і вихованці літнього табору «Капітошка» Луцької загальноосвітньої школи I-II ступенів №7.

Діти брали активну участь у конкурсах, проходили тестування на професію, з азартом відгадували загадки про професії, слухали прислів’я про працю, називали прізвища, які походять від спеціальностей.

За ініціативність учасників нагородили призами – розмальовками про професії. Швидко та цікаво минув час.

Далі на учасників заходу чекала цікава подорож на потязі від станції «Росинка» до станції «Водограй», працювали на потязі діти-практиканти – майбутні залізничники.

Луцький МЦЗ