03.08.2022 | 15:54

Сьогодні, 3 серпня, у Луцькому міському центрі зайнятості відбувалась зустріч з підприємцями, які отримають гроші за програмою «Надання грантів для створення або розвитку бізнесу».

Під час круглого столу представники Волинського обласного та Луцького міського центрів зайнятості й Управління держпраці у Волинській області обговорили з переможцями грантів напрями й нюанси відкриття власної справи. Надали консультацію підприємцям щодо питань, які їх торбують. Також працівники Луцького міського центру зайнятості проінформували людей про спектор послуг, яким вони можуть скористатися. Це добір кадрів, безоплатне навчання працівників, відшкодування за працевлаштування ВПО тощо.

Нагадаємо, що перші 17 волинян отримали позитивне рішення на отримання грантів від Державної служби зайнятості. Нині всі бізнесмени на етапі відкриття рахунків у банку та в очікувані грошей. Перелік напрямів їх роботи досить різноманітний: роздрібна торгівля, кав’ярні, виробництво металевих конструкцій, виготовлення меблів, б'юті та розважальна сфери тощо.

Від тепер на Волині будуть працювати чотири нових підприємця, а ще 13 посилять потужність вже існуючого бізнесу та створять нові робочі місця.

На останок зустрічі заступник директора Волинського обласного центру зайнятості Тарас Семенюк побажав присутнім швидкого розвитку власної справи, професійних робітників та хорошого прибутку.
 

Якщо ви хочете зареєструватися на навчання з написання бізнес-планів, то телефонуйте нашим спеціалістам (0332) 72-53-01 чи (099) 327-11-86.

За додатковою інформацією звертайтеся у Телеграм: @pidtrumka_DCZ_Volun

Більше інформації про мікрогранти: https://vol.dcz.gov.ua/novyna/yak-otrymaty-minigrant-dlya-zapochatkuvannya-biznesu-ta-rozvytku-pidpryyemnyctva