07.06.2019 | 08:58

У рамках співпраці між Луцьким прикордонним загоном і Луцьким міським центром зайнятості фахівці служби організували презентацію роботодавця, до участі в якій запросили представника прикордонного загону та безробітних, яких цікавить служба за контрактом у прикордонній службі України.

Під час зустрічі начальник відділення з добору Державної прикордонної служби України у Волинській області Олег Бурдейний надав інформацію з питань підписання контракту та умов прийняття на термінів укладання договору. Також поінформував присутніх про переваги служби в прикордонних військах, ознайомив із вимогами до кандидатів на службу за контрактом та розміром грошового забезпечення. Запрошені на зустріч дізналися і про соціальні пільги та гарантії, передбачені для прикордонників.

Олег Бурдейний зазначив, що нині триває проект «Нове обличчя кордону», який передбачає реформування прикордонних пунктів пропуску в Україні.

За детальною інформацією щодо проходження служби за контрактом учасникам заходу рекомендували звернутися до Луцького міського центру зайнятості або Луцького прикордонного загону за адресою: м. Луцьк, вул. Стрілецька, 6.

Луцький МЦЗ