17.08.2022 | 09:03
Внесено зміни до Порядку надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу.
- До розгляду приймаються заявки, які передбачають створення нових робочих місць у сімейному фермерському господарстві
- Розширено перелік цілей використання мікрогранту. Відтепер можна закупляти ліцензоване програмне забезпечення, тварин, сировину, матеріали та послуги пов’язані з виробництвом продукції, наданням послуг, маркетингу, оренди обладнання, комерційна концесія тощо
- Розширено та уточнено перелік отримувачів, які можуть подавати заяви на отримання мікрогрантів
- Стало можливим допрацьовувати бізнес-план за результатом його розгляду з перенесенням дати повторного його розгляду у наступному періоді в межах встановленого кінцевого строку за результатами його доопрацювання
- Мікрогрант надається одноразово та в безготівковій формі
- Уточнено порядок прийняття рішень, а саме: визначено нижній поріг підсумкової кількості балів, необхідних для розгляду заяву Державним центром зайнятості; перелік підстав, за яким може бути відмовлено отримувачу у наданні мікрогранту.
- Якщо отримувач фізична особа, то протягом 15 робочих днів з дня отримання позитивного рішення він має відкрити ФОПа, або зареєструвати юридичну особу, а також підписати договір та відкрити рахунок в уповноваженому банкуОбов’язкова умова договору – створення нових робочих місць протягом 6 місяців з дня укладання договору залежно від розміру мікрогранту. Та працевлаштування на осіб не менше, ніж на 24 місяці. Якщо ж люди звільняються на їх робоче місце потрібно працевлаштувати інших осіб.
- У разі несвоєчасного та/або неповного виконання п.20 та 21 Порядку, сума мікрогранту вважається заборгованістю, стягнення якої здійснюється у судовому порядку.
Повний текст постанови: https://is.gd/MwW8pY
Подати заявку на отримання мікрогранту: https://diia.gov.ua/services/grant-na-vlasnu-spravu
Онлайн консультація у телеграм-чаті @pidtrumka_DCZ_Volun
Гарячі лінії – (0332) 72-52-40, (066) 353-74-95, (068) 063-42-15